HAKKIMIZDA

Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunmak için çalışıyor.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makine parkını sürekli genişletmekte ve yenilemekte olan Dewpak Ambalaj kaliteye gösterdiği hassasiyet ile her geçen gün biraz daha büyümekte ve müşteri portföyünü sürekli genişletmektedir.

Dewpak Ambalaj, ambalaj sektöründe sadece Türkiye’de değil Avrupa’yı da kapsayan geniş bir coğrafyada her zaman ilk tercih edilen firma olmayı hedeflemekte ve bu hedefinin bilincinde ilerlemektedir.


Misyonumuz Ürün taşıma, kolileme ve muhafaza etme için çözümler arayan müşterilerimize yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarımızı ulaştırırken;
Ürün kalitesini arttırma Ürün dayanıklılığını geliştirme Sektörel yeniliklere öncü olma gibi bağlı olduğumuz prensiplerimiz Dewpak Ambalaj’ın misyonunu olmuştur.

Vizyonumuz Türkiye’de ve Avrupa’da her gün yüz binlerce insanın hayatı bizimle, yani Dewpak Ambalaj’ın üretmiş olduğu koli ve kutularla bir şekilde kesişiyor. Bu gerçekten yola çıkarak insanlara beklentilerinin de üzerinde bir hizmet sunmak ve çevreyle barışık üretim modelimize bağlı kalarak hep daha iyisini ortaya koymak için çalışıyoruz.

ambalaj, koli, poşet, kolici, poşetçi, koli bantı, kutucu, kesimli kutu, kağıt, plastik, testil yan sanayi melodi, ambalaj, melody, koli, kutu, koli, bandı, kroma, karton, ofset, kutu, poşet, pelur, kağıdı, jelatin, taşıma, torbası, baskısız, kutu, rulo, bobin