Baskı ve Ambalaj Çözümleri

Dewpak Ambalaj; baskı ve ambalaj grafikleri sektörleri için yüksek kalite, verimlilik ve sürdürülebilir çözümler sunan geniş bir ürün ve ekipman yelpazesine sahiptir.

Günümüzün hızlı temposunda müşteri taleplerini karşılamak ve mümkün olan en yüksek fleksografik çıktı kalitesine ihtiyaç duyan baskı teknolojileri için, Dewpak Ambalaj Fleksografik Sistemleri, tasarımdan nihai ambalaja kadar üstün kalite ve hızı aynı anda sunmaktadır.

Geniş ebatlı baskıda kullanılan mürekkepler UV ve su direncine sahiptir. Bu özellik onlara en sert dış etmenlere bile dayanma gücü vermektedir. Su bazlı mürekkeplerimiz, tüm koli, kutu ve ambalaj grupları için özel olarak formüle edilmiştir ve parlak renkler, hız ve dayanıklı baskı avantajı sunarlar.

Boya katkı maddleri, baskı yaptığınız her şeyde güçlülük, dayanıklılık ve canlı renkler oluşturulmasına yardım eder. Tüm aşındırıcı etmenlere karşı solmayan veya sökülmeyen baskı teknikleri, tüm gün en zor koşullara maruz kalan kayak etiketleri ve inşaattan peyzaja her alanda kullanılan etiketler. Bunların uzun süreli olması gerekiyorsa, Grafikleri ile basılmaları gerekir.

ambalaj, koli, poşet, kolici, poşetçi, koli bantı, kutucu, kesimli kutu, kağıt, plastik, testil yan sanayi melodi, ambalaj, melody, koli, kutu, koli, bandı, kroma, karton, ofset, kutu, poşet, pelur, kağıdı, jelatin, taşıma, torbası, baskısız, kutu, rulo, bobin