İmalat Süreci ve İşlemler

Ürün prototipinin belirlenmesi ve Maket Aşaması

İstenilen ürün, birebir özellikleriyle (ölçü,kilit sistemi vs..) bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak çizimi yapılır ve müşterilerimizin onayını almak için ürünün maketi oluşturulur.

Ayrıca müşterilerimizin kendi sektörlerinde fark yaratacak sıfırdan dizayn edilmiş ambalaj tasarımları şirketimiz bünyesinde oluşturulur.

Maket aşaması onaylandıktan sonra ambalaj kimliği olan grafik tasarım kısmına geçilir.

Ürününüzün prestijini arttırıp sektörde farkını göstermesi için grafik tasarım bölümümüz bilgi, deneyim, yaratıcı ve özgün fikirlerini harmanlayarak siz değerli müşterilerimize en iyi tasarımını sunar.

Ayrıca müşterilerimizden gelen ya da onların istediği tasarım örneklerini, grafik bölümümüz tarafından çalışılıp sizin beğeninize sunulur. Ürün grafiği onaylandığı takdirde kutunun baskı aşamasına geçilir.

- Grafik tasarım

- Baskı işlemi ve sonrası

Müşterinin istediği grafik tasarımı , grafik bölümümüz tarafından baskıya hazır hale getirilir ve ofset baskı makinaları ya da flekso makinaları tarafından birebir (müşterinin onayladığı şekliyle) basılır.

Baskı işlemi bittikten sonra kutu parlak isteniyor ise Uvlak ya da selefon işlemi görür.

Kesim işleminden sonra paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

- Paketleme ve Sevkiyat

Son aşama olan paketleme ve sevkiyat bölümünde hazır olan ürünler özenle paketlenip, paletler ile ya da dökme dediğimiz paletsiz şekilde paketlenip en hızlı şekilde belirttiğiniz adrese sevkiyat işlemi gerçekleşir.

 Türkiye'nin her bölgesine hizmetimiz mevcuttur.

Üretim aşamasında istenilen ürünlere, Yazı kabartması (gofre), Varak yaldız, Parlak ve ya mat selefon, Pencere takma (PVC, PET, OPP gibi şeffaf malzemeler ile istenilen boyutlarda), selefon ekstradan uyguladığımız yöntemlerdir.

Ayrıca Flekso baskı teknolojisi ile hizmet vermekteyiz.

ambalaj, koli, poşet, kolici, poşetçi, koli bantı, kutucu, kesimli kutu, kağıt, plastik, testil yan sanayi melodi, ambalaj, melody, koli, kutu, koli, bandı, kroma, karton, ofset, kutu, poşet, pelur, kağıdı, jelatin, taşıma, torbası, baskısız, kutu, rulo, bobin